Cennik windykacji

Człowiek z długami jest jak wrak. Nie zwlekaj! Spłać długi i przestań być wrakiem człowieka. Zacznij żyć na nowo.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, pozwoliło nam na zaproponowanie naszym klientom usług gwarantujących skuteczną i kompleksową obsługę windykacyjną.

WINDYKATORZY.COM stosują jasne i przejrzyste zasady wynagradzania. W umowie określamy nasze wynagrodzenie, jako procent od wyegzekwowanej od dłużnika kwoty wierzytelności. Oznacza to, iż nasze standardowe zasady nie przewidują konieczności ponoszenia przez klienta jakichkolwiek opłat wstępnych czy początkowych. Jednocześnie, nasi klienci w określonych okolicznościach mają możliwość skorzystania z obciążenia kosztami windykacji i naszego wynagrodzenia dłużnika. Pozwala to na zachowanie przez klienta pełnej kwota roszczenia, bez jego pomniejszania o naszą prowizję.

Brak pobierania jakichkolwiek opłat wstępnych od Klientów, w przypadku prowadzenia spraw aktualnych oznacza, że gdy podjęte przez WINDYKATORZY.COM czynności okażą się nieskuteczne, brak będzie kosztów windykacji po stronie naszego klienta. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przedmiotem zlecenia jest egzekwowanie roszczeń dotycząca tzw. spraw nieaktualnych (przeterminowanych). W przypadku takich zleceń, ustalana jest opłata początkowa za rozpoczęcie procesu windykacji, a po odzyskaniu przez nas długu, naliczamy procentową prowizję od uzyskanej kwoty.

Biorąc pod uwagę, że staramy się obciążać naszym wynagrodzeniem dłużnika, dość często nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów postępowania windykacyjnego prowadzonego przez WINDYKATORZY.COM.  

Naszym klientom możemy zagwarantować, że zawierane pomiędzy nami umowy, nie zawierają w treści żadnych postanowień, które mogą zostać uznane za niekorzystne lub dwuznaczne. Treść umowy została sformułowana w sposób czytelny i tak, aby interesy każdej ze stron były w sposób maksymalny chronione. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były spełnieniem Państwa oczekiwań. W uzasadnionych i indywidualnych przypadkach, dopuszczamy możliwość negocjacji warunków umowy oraz wysokości naszego wynagrodzenia. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjny system premiowy.

Zależy nam na komforcie pracy naszych klientów, dlatego w przypadku pytań lub pojawienia się nieoczekiwanych sytuacji, zawsze służymy pomocą. Do Państwa dyspozycji skierujemy wykwalifikowany zespół profesjonalistów, mających wieloletnie doświadczenie w windykacji i egzekucji należności.

Nasza usługa to coś więcej niż windykacja wierzytelności. Współpraca z WINDYKATORZY.COM to wsparcie ludzi doświadczonych, kreatywnych i konsekwentnych. Podstawą sukcesu przedsiębiorcy nie jest sprzedaż towaru czy usługi, ale uzyskanie zapłaty za to.

Z WINDYKATORZY.COM pewne są… śmierć, podatki i… zapłata długów!