Windykacja przedsądowa

Człowiek z długami jest jak wrak. Nie zwlekaj! Spłać długi i przestań być wrakiem człowieka. Zacznij żyć na nowo.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, pozwoliło nam na zaproponowanie naszym klientom usług gwarantujących skuteczną i kompleksową obsługę windykacyjną.

W opinii WINDYKATORZY.COM, przed przystąpieniem do działań na etapie sądowym czy egzekucji długów, każdemu dłużnikowi należy dać szansę na polubowne zakończenie postępowania. Pozwala to na minimalizację kosztów ponoszonych przez dłużnika, w związku z działaniami egzekucyjnymi. W związku z tym, nawiązujemy kontakt z dłużnikiem w imieniu klienta i podejmujemy wszelkie możliwe kroki, aby dłużnik zapłacił należność. Na etapie pozasądowym korzystamy z następujących możliwości:

  • Pisemne oraz telefoniczne wezwanie do zapłaty – zwracamy się pisemnie oraz telefonicznie do dłużnika z wezwaniem do zapłaty. W oparciu o podjęte ustalenia, określony zostaje kilkudniowy termin na dokonanie wpłaty.
  • Wizyta terenowa windykatora – w przypadku fiaska podjętego kontaktu lub braku realizacji przez dłużnika podjętych zobowiązań, aranżujemy wizytę windykatora w miejscu zamieszkania i/lub pracy dłużnika. W przypadku braku zastania dłużnika na miejscu, windykator oczekuje na kontakt do skutku.
  • zgłoszenie dłużnika do rejestru – dysponujemy możliwościami, które pozwalają aby wpisać dłużnika wielu rejestrów długów (biur informacji gospodarczej). Firmy i osoby znajdujące się na tych listach, mają bardzo często znaczne trudności z uzyskaniem kredytów czy pożyczek, ze znalezieniem nowych partnerów handlowych, czy chociażby zakupem telefonu lub usług TV w usługach abonamentowych.
  • Określenie planu spłat – każdego dłużnika zachęcamy do ustalenia w porozumieniu z nami planu spłaty zadłużenia. Następnie dość konsekwentnie pilnujemy realizacji podjętych przez dłużnika ustaleń.

Nasza usługa to coś więcej niż windykacja wierzytelności. Współpraca z WINDYKATORZY.COM to wsparcie ludzi doświadczonych, kreatywnych i konsekwentnych. Podstawą sukcesu przedsiębiorcy nie jest sprzedaż towaru czy usługi, ale uzyskanie zapłaty za to.

Z WINDYKATORZY.COM pewne są… śmierć, podatki i… zapłata długów!