Egzekucja długów

Człowiek z długami jest jak wrak. Nie zwlekaj! Spłać długi i przestań być wrakiem człowieka. Zacznij żyć na nowo.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, pozwoliło nam na zaproponowanie naszym klientom usług gwarantujących skuteczną i kompleksową obsługę windykacyjną.

Wszczęcie postępowania egzekucyjnego obejmuje zgromadzenie  dokumentacji oraz szczegółowych informacji o dłużniku, które są konieczne do wszczęcia procesu egzekucji. W ramach podejmowanych działań, WINDYKATORZY.COM w porozumieniu z klientem przygotowują wniosek o wszczęcie egzekucji i kierują sprawę do egzekucji komorniczej. W ramach świadczonych usług, prowadzimy nadzór nad przebiegiem postępowania egzekucyjnego i czynnie wspieramy działania komornika w zakresie poszukiwania i uzyskiwania informacji na temat dłużnika i jego majątku. Na etapie egzekucyjnym korzystamy z następujących możliwości:

  • windykacja przedegzekucyjna – podejmujemy działania mające na celu polubowne odzyskanie należności, pomimo dysponowania prawomocnym wyrokiem w sprawie.
  • egzekucja komornicza – w porozumieniu z odpowiednimi organami, prowadzimy skuteczną egzekucję w oparciu o dostepne narzędzia prawne. Jest to szereg czynności, które finalnie prowadzą do odzyskania naleznej kwoty roszczenia.

Nasza usługa to coś więcej niż windykacja wierzytelności. Współpraca z WINDYKATORZY.COM to wsparcie ludzi doświadczonych, kreatywnych i konsekwentnych. Podstawą sukcesu przedsiębiorcy nie jest sprzedaż towaru czy usługi, ale uzyskanie zapłaty za to.

Z WINDYKATORZY.COM pewne są… śmierć, podatki i… zapłata długów